Marketing manager

International Loyal Transfer №6105749, 5 februarie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Descrierea jobului/ Responsabilități:
- Prospectarea pieței și atragerea clienților;
- Promovarea și conceperea de planuri și strategii de marketing;
- Participarea la conceperea mesajelor și realizarea materialelor de promovare a imaginii site-ului și companiei;
- Redactarea și postarea online a materialelor publicitare;
- Monitorizarea și analiza pieței și a competiției;
- Să supravegheze și să analizeze preferințele clienților;
- Sa coopereze cu agenții de publicitate și agenții de analize de marketing folosind serviciile acestora;
Cerințe:
- Studii superioare finalizate;
- Experiența în marketing minim 2 ani;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor rusă și română, cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj;
- Cunoștințe de operare la calculator (Word, Excel, Internet);
- Inițiativă, creativitate și dinamism, atitudine pozitivă și deschisă spre rezolvarea problemelor;
- Abilitatea de a lucra atât individual cât și în echipă;
- Capacitate foarte bună de analiză, concentrare pe cifre și pe măsurarea succesului campaniilor sau a acțiunilor inițiate;
- Experiența de analiză, sinteza și redactare concisă a textelor publicitare în domeniul online și nu numai;
- Abilități de comunicare, creativitate și inițiativă proprie;
- Promptitudine și seriozitate;
Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Venituri corelate cu realizările;
- Condiții de lucru plăcute, colectiv tânăr și dinamic.

Expediati CV-ul la adresa de email indicata mai jos:
office@paysave.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide