Marketing manager moldova/ romania - brand manager

SVETASHEIN SRL №11618018, 10 august 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 6000 Până la 10 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
SVETASHEIN SRL un Producător de Top în industria Frumuseții Extensiilor de Păr caută următorul Ambasador al brandului, un Manager de Marketing cu abilități excelente de comunicare pentru dezvoltarea Pieței Ruso-Române.

Cerințe obligatorii:
Cunoștințe excelente a limbei ruse și română
Rusa/româna sunt obligatorii
Experiența în telemarketing
Experiență în Social Media Marketing - Facebook, Instagram, TikTok, Linkedin.
Beneficii:
Salariu de bază în lei
Comision din vânzări
Pachet social
Călătorie în România
Birou confortabil și modern în Chișinău, Râșcani
Educație în marketing și metode de vânzare.

Responsabilitățile tale:
Identificarea specialiștilor profesioniști în extensiile de păr
Prezentarea părului nostru profesioniștilor
Gestionarea conturilor rețelelor sociale: Facebook, Instagram, TikTok
Telemarketing - contactarea și prezentarea produselor noastre și a cursurilor online.
Marketing: Email Marketing, SMS, Promoții

Extensia Părului este cel mai scump serviciu de înfrumusețare din lume care crește rapid la nivel mondial, mai mult de 13,5% dintre femei folosesc extensii de păr sub diferite forme, cum ar fi peruci, extensii cu cheratină, benzi, cozi etc.

Noi, cei de la SVETA SHEIN, nu numai că vindem produse pentru păr la nivel global, ci și educăm tinerii profesioniștii pentru a deveni experți în industria extensiilor de păr.

Site-ul nostru: www.svetashein.com
Platforma noastră de educație online: https://academy.svetashein.com/ro
Facebook: https://www.facebook.com/svetashein.ro
Instagram: https://www.instagram.com/svetashein_ro/
TikTok: https://www.tiktok.com/@sveta.shein

Pașii următori:
Trimiteți CV-ul la: martin@svetashein.com
Vom avea un interviu video conferință Zoom
Vă vom invita la biroul nostru.
Telefon:
+373 621 66 081
Persoana de contact:
Martin Shein
Site:
www.svetashein.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide