Marketing manager and smm

DHF Invest Capital SRL №7145411, 10 octombrie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Marketing Manager and SMM

Reprezentam un grup de companii.

Produsele noastre - rent auto / servici trasport pasageri / auto sercice/ inport-export auto/ licitatii auto/ + start up IT

Pentru a putea influența asupra dezvoltării produsului, alăturați-vă în calitate de Marketing Manager and SMM

Ce trebuie să faceți:
- analize in vedearea stabilirii portretul clientului (avatar)
- coordonează, dezvoltă și direcționează strategia de pozitionare a companiei
- dezvoltă și execută strategii de marketing digital pentru social media, concepute pentru a comunica poziționarea mărcii prin intermediul rețelelor sociale
- creează și coordonează campanii de marketing care efectuează cercetări și oferă informații despre piață, tendințe, concurenți, potențiali și clienți existenți
- definirea segmentelor noi de piață
- foarte bine familiarizat cu mediul online platformele de social media (facebook,, instagram, tik-tok)
- Familiarizat cu produsele Google
- trebuie să fie în măsură să execute strategia și să furnizeze - rapoarte privind rezultatele
- capacitatea de alege materiale şi a prelucrrea continutului
- colaborarea cu designer
- colaborarea cu photographer si cameroman (video maker)
- Limbi străine: limba engleză (intermediar)
- alte atribuții atribuite de Managerul de Proect

Care sunt beneficiile?
- Posibilitatea de a acumula noi cunoșținţe și experiență (vînzări pe platforme internationale)
- Salariu bazat pe indicatori de performanță. - Echipă tânără, cu viziune și abordări deferite
- Acces la toate materialele educationale din cadrul companiei (carți, cursuri online)
- Dacă sunteți în căutarea unei companii largi de produse axate pe dezvoltare și expansiune, sunteți interesați să utilizați cele mai noi tehnologii și sunteți gata să vă îmbunătățiți în continuare expertiza, alăturați-vă echipei noastre.
Telefon:
+373 695 70 187
Persoana de contact:
Pavel
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide