Marketing and sales support

HR-Consulting №4249469, 6 septembrie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare candidatului pentru pozitia de MANAGER MARKETING and SALES SUPPORT
pentru clientul sau.

Profilul companiei: Companie internațională de cosmetice.

MANAGER MARKETING and SALES SUPPORT

RESPONSABILITATI:

Marketing - 50% din timp:
- Adaptarea planului regional al activităților de marketing
- Pregătirea și lansarea de campanii de publicitate în mass-media
- Întâlniri regulate cu agenția media.
-Discutarea planuri pentru lansări cheie, brainstorming pentru a sprijini aceste lansări
-Împreună cu agenția să pregătească propuneri privind cooperarea cu vedetele locale

Sales Support - 50% din timp
-Participarea la selectarea condițiilor campanii, recrutare în colaborare cu Director
-Urmarirea procesului de livrare de la furnizor la depozitul
-Participarea la selectarea stocurilor, împreună cu Director
-Menținerea bazei de date de materiale imprimate
-Pregătirea evenimentelor.

CERINTE:

- Studii superioare
- Capacitati inalte de comunicare (este o prioritate)
- Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza
- Persoana activa, detail oriented responsabila, orientata spre rezultat
- Cunostinte de PC avansate

OFERTA:
• Un nivel decent de venit;
• Oportunitatea de a lucra la o companie internationala cu training international;
• Posibilitatea dezvoltării carierei într-o companie internațională;
• Pachet social complet;
• Program de loialitate;
• Prânz plătit.
• Oficiu - centru orașului ș.a.

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmite-ti cv pe adresa bb50@search4staff.com
Codul pozitiei, MSSC Telefon 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Telefon:
+373 621 01 290
Persoana de contact:
Alina
Site:
www.search4staff.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide