Manager - vânzări active

iGreen Computers №9204452, 20 aprilie 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Grafic de munca redus
Dacă ești pasionat de vânzări, dorești un venit decent și nu poți trăi fară comunicare, atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!
Compania iGreen Computers specializată în soluții tehnice profesionale - te invită să reprezinți compania prin arta ta de a vinde.

Îți oferim un salariu MOTIVANT, cu multe bonusuri și o posibilitate să acumulezi o experiență în comunicări eficiente și tehnici de vânzări!

Responsabilități:
- Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți;
- Promovarea ofertelor pentru clienți;
- Supervizarea procesului de cerere/ solicitare a serviciilor/ produselor companiei;
- Apelarea bazei de clienți activi
- Promovarea produselor în segmentul (B2B);

Cerințe:
- Să fii convingator în relațiile cu clienții;
- Să fii comunicativ și creativ,
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;

Constituie un avantaj:
- Experiență în vânzari directe;
- Cunoașterea produselor / serviciilor - (IT, reparații tehnicii de birou etc)

Oferim:
- Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări)
- Telefon mobil de serviciu;
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr și prietenos;

Nu rata sa ne contactezi acum la nr de telefon sau trimite un mesaj la veaceslav-postica@mail.ru.
Telefon:
+373 699 77 443
Persoana de contact:
Veaceslav
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide