Manager rețele sociale și inovații

Centrul pentru Jurnalism Independent (CJI) №12865738, 26 iulie 2023
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități principale:

Administrarea paginilor și a grupurilor CJI pe rețelele sociale Elaborarea și implementarea campaniilor de promovare pe rețelele sociale, în funcție de proiectele desfășurate de CJI;
Cunoașterea instrumentelor de creare de conținut vizual;
Crearea de conținut, în format atractiv și inovator;
Planificarea și publicarea acestuia pe rețele;
Monitorizarea și evaluarea campaniilor CJI.
Calificări și competențe:

Studii universitare;
Cunoștințe avansate de operare PC (MS Office, Corel sau Illustrator, Photoshop);
Cunoașterea platformelor: Facebook, Instagram, Twitter;
Cunoștințe de marketing al conținutului;
Abilități excelente de scriere;
Abilități de comunicare și gestionare eficientă a timpului;
Cunoașterea limbilor romană, engleză, rusă;
Atitudine responsabilă față de sarcinile asumate.

Persoanele interesate vor trimite până pe 6 august, ora 18:00, un Curriculum Vitae, o scrisoare de intenție la adresa electronică: igrejdeanu@ijc.md, persoană de contact, Ina Grejdeanu.
Persoana de contact:
Ina Grejdeanu
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide