Manager marketing şi publicitate

EXIMOL №3447522, 9 decembrie 2015
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Întreprinderea de construcţie şi proiectare "Eximol"anunță concurs pentru ocuparea postului vacant – manager marketing şi publicitate.
Misiune post: Elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing ale companiei, creșterea imaginii corporative a companiei, creșterea vânzărilor companiei prin implementarea unor strategii de marketing eficiente.
Responsabilități:
Vânzări:
- Elaborarea și asigurarea implementării strategiei și politicii de marketing a companiei;
- Coordonarea și monitorizarea continuă a pieţei și concurenţei în vederea actualizării și/sau modificării strategiei și politicii de marketing;
- Analiza eficienţei activităţilor de marketing;
- Gestiunea procesului de comercializare în format electronic;
- Elaborarea unui planurilor de vînzări periodice;
- Elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor(facebook, google+,linkedin, twitter, 999,makler);
- Elaborarea, redactarea și difuzarea materialelor de promovare a companiei;
- Gestionarea publicităţii pe toate suporturile de comunicare;
- Organizarea participării companiei la târguri, expoziţii şi alte evenimente pentru clienţi;
Experiență profesională:
- Studii superioare;
- Abilități de lucru în Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign (nivel mediu);
- Absolvirea unei facutăți de design sau a unor cursuri constituie un avantaj;
- Abilități excelente de comunicare și de convingere;
- Cunoașterea fluentă a limbii române , rusa;
- Cunoștințe practice evidente în marketing și promovare de servicii;
- Experiență de muncă în poziții similare;
- Cunoștințe avansate MS Office (Power Point, Word) și/sau ori instrumente similare;
- Cunoștințe și experiență în crearea publicității și dezvoltarea, lansarea și gestionarea campaniilor publicitare;
Abilități personale:
- Capacitate de analiză şi sinteză;
- Orientare către client şi rezultate;
- Iniţiativă, integritate şi obiectivitate;
- Excelentă comunicare verbală şi scrisă;
- Atenţie la detalii;
- Gust estetic;

Compania ofera un pachet salarial motivant si alte bonusuri, oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti, training-uri de specialitate si un mediu de lucru modern.
În cazul în care nu vă regăsiți în toate punctele enumerate mai sus, dar aveți dorință de a obține această funcție, transmiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr.eximol@gmail.com cu specificare în subiect a funcției - Manager marketing şi publicitate.
Telefon:
+373 789 00 692
Persoana de contact:
Tatiana
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide