Manager fidelizare clienti și portfoliu produse

HR-Consulting №3864091, 4 mai 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Незак. высшее
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
Companie internatională, producătoar și distribuitor de ciment

Responsabilități:
• Monitorizează proiectele privind nivelul de satisfacție a clienților si serviciul de reclamație
• Asigurară legături cu responsabilii la toate nivelele, pentru a favoriza luarea deciziilor
• Propune și pune în aplicare strategia online de comunicare cu clienții companiei
• Implementează programele B2B cu scopul de a creste nivelul de satisfacție a clienților
• Responsabil de procesul de management al portfoliului & servicii
• Identifică în mod proactiv acțiunile de captare a valorii, portfoliul de produse și optimizarea logisticii
• Analiza profitabilității produselor și a serviciilor, elaborarea propunerilor pentru ajustarea portfoliului și menținerea transparenței

Cerinte:
• Experiența de lucru de la 3 ani în calitate de Manager Marketing
• Experiența în efectuarea sondajelor, chestionarelor, analiza și interpretarea de date pe piață, alcătuirea rapoartelor și elaborarea concluziilor
• Experiența minim 3 ani in alcatuirea, lansarea și coordonarea programelor de incurajare, fidelizare a clientilor
• Experiența de comunicare online, în promovarea produselor companiei
• Experiența în formarea costurilor, prețurilor, adausurilor produselor comercializate
• Cunoasterea limbilor: româna – nativ, engleza, rusa – fluent

Beneficii:
• Salariu motivant
• Premii / bonusuri

CONTACTE:
Cei interesati sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: RR40@search4staff.com sau sunați 068503560, 022202986.
În CV indicați postul vacant: “MFCR”
Telefon:
+373 685 03 560
Site:
search4staff.com
Fax:
022-202986
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide