Manager Echipa de Formatori

Profmet Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 23000 MDL
Program de muncă: Full-time
Managerul Echipei de Formatori are un rol esențial în dezvoltarea competențelor angajaților și în asigurarea unui nivel înalt de pregătire în cadrul Companiei.
Responsabilitățile principale ale acestui rol includ:

Vei planifica și dezvolta programe de formare;
Vei elabora și implementa strategiile de formare pentru a satisface nevoile organizației;
Vei contribui la dezvoltarea materialelor de formare și a resurselor educaționale;
Vei identifica și evalua nevoile de formare în cadrul Companiei.
Vei coordona echipa de formatori;
Vei superviza și coordona activitățile echipei de formatori;
Vei asigura o comunicare eficientă ce generează o colaborare eficientă și productivă în cadrul echipei;
Vei evalua performanțele formatorilor și vei oferi feedback și suport pentru dezvoltarea profesională;
Vei monitoriza și evalua programele de formare;
Vei monitoriza eficiența și impactul programelor de formare;
Vei Colecta și analiza feedback-ul de la participanți pentru îmbunătățirea continuă a programelor;
Vei elabora rapoarte privind progresul și succesul inițiativelor de formare;
Vei gestiona bugetul de formare;
Vei planifica și gestiona bugetul destinat activităților de formare;
Vei asigura utilizarea eficientă a resurselor financiare și materialelor;
Vei colabora strâns cu departamentul de vânzări și alte departamente relevante pentru a identifica nevoile de formare;
Vei participa la întâlniri interdepartamentale pentru a alinia programele de formare cu obiectivele generale ale Companiei;
Vei cerceta și urmări tendințele și bunele practici din domeniul formării și dezvoltării;
Vei introduce noi metode și tehnologii pentru a îmbunătăți experiența de învățare și eficiența formării;
Te vei asigura că toate programele de formare corespund reglementărilor legale și standardelor de calitate ale Companiei.

Vrem să demonstrezi:

Studii superioare;
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, engleza – avantaj;
Experiență de muncă într-un post similar;
Competențe de operare PC la un nivel înalt;
Abilități înalte de comunicare și prezentare;
Spirit de inițiativă, creativitate, responsabilitate, capacitate de organizare și finalizare a sarcinilor în timpul prestabilit.

Beneficii pentru tine:

Salariu competitiv 23 000 brut;
Tichet de masă (Up Dejun);
Abonament la sală (FitPass);
Cursuri /formări achitate din contul Companiei;
Program de lucru: luni-vineri, între 8:00-17:00 (posibil între 9:00-18:00);
Transport până la/de la locul de muncă;
Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri);
Oportunități de creștere profesională și personală;
Oficiu modern cu condiții de muncă confortabile;
Atitudine deschisă și sprijin din partea conducerii;
Mediu de lucru dinamic și suportiv, cu o echipă dedicată.

Fii arhitectul echipei de vis!
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, aplică CV-ul la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888. E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide