Manager de vinzari

Valand Magazine and VALAND PR&EVENT AGENCY №7234993, 29 octombrie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Valand PR&Event Agency angajează Manager de vînzări www.valand.md.

O echipă tânără şi de perspectivă te aşteaptă pentru a face o cariera de succes cu o companie de succes!!!

Ești tânăr, ambițios, ești pasionat de vînzări și-ți place să vinzi și să negociezi, te invităm în echipa noastră.

Cerințe și Responsabilitati:
- Presectarea pietei si identificarea de noi clienti;
- Apeluri telefonice, desfasurarea prezentarilor de serviciile pe care noi oferim;
- Incheierea contractelor;
- Atingerea obiectivelor de vinzari.
- Experienta profesionala in domeniul vinzarilor;
- Abilitati de comunicare de afaceri;
- Abiliatti de convingere si persuasiune;
- Cunoasterea fluenta a limbilor romana,rusa
- Cunostinte ale PC-ului;
- Persoana initiativa, orientata spre succes;
- Dinamism, mobilitate, responsabilitate;
-Menține relatia cu clienții de publicitate și se asigura că obține materialele necasare;
- Colaborează cu departamentul de marketing în campaniile de promovare ale agenției;
- Colaborează cu departamentul de creație;
- Accent pe rezultate-

Compania ofera
-Pachet salarial motivant;
-Oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
-Perfecţionare personală şi profesională continuă;
-Bonusuri pentru productivitate;
-Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă

Dacă ești cointeresat, te invităm să ne expediezi CV-ul la adresa de e-mail director.valand@gmail.com cu specificarea subiectului ”manager de vînzări”.
Pentru detalii apelați telefonic sau viber +373 79792020.
Salariu motivant și sistemă de bonusuri considerabilă.
Ne așteaptă o colaborare frumoasă ;)
Telefon:
+40 739 357 237
Persoana de contact:
Valentina Andronic
Site:
valand.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide