Manager de vanzari

Magnum&Co SRL №4255070, 7 septembrie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Agentia de publicitate Magnum & Co SRL anunta concurs pentru postul vacant: Manager de vinzari
Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare
- abilităţi de utilizare a tehnicilor de vanzari
- abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
-Experienta anterioara in vanzari de publicitate nu este obligatorie, dar poate reprezenta un avantaj;
Beneficii oferite de companie:
- salariu motivant (Salariu fix + % progresive din vinzarile efectuate)
- telefon de serviciu
- lucru într-un colectiv tînăr și unit;
- Lucru in oficiu confortabil
- Pachet social
-Orar de munca 9-00 la 18-00 de L pana V
Responsabilitati :
- Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
- Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
- Monitorizarea şi întreţinerea ordinei comenzilor (de la plasare în lucru până la expediere);
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti
- Intocmirea de oferte si bugete particularizate in functie de cerintele clientilor
- Stabilirea si dezvoltarea de relatii profesionale cu clientii

Persoanele interesate şi care corespund cerinţelor enumerate mai sus, sunt rugate sa transmită CV-ul pe adresa de e-mail:
Magnum.moldova@gmail.com
Despre companie :
Magnum Company este o agentie de publicitate si tipar.Suntem specializati in tiparul de format mare si oferirea de servicii de publicitate complete.
Mai multe detalii pe : https://www.facebook.com/magnum11/

Telefon:
+373 788 77 255
Persoana de contact:
Sergiu Para
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide