Lucrător în servicii agricole

Kheirfruits №12395489, 4 aprilie 2023
Oraș: Glodeni
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 4000 Până la 8000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:

îndeplinirea instrucțiunilor din partea superiorului.

Program de gestionare a timpului pentru

CEO, cu stabilirea, înregistrarea si rganizarea întâlnirilor / adunărilor. Fixarea sarcinilor şi reamintirea managerului despre acestea, informarea despre termene limită, întâlniri, călătorii şi alte evenimente de afaceri.

Organizarea muncii de birou, controlul documentelor. Coordonarea şi distribuirea apelurilor

telefonice, corespondența și vizitatori.

Organizarea apelurilor pentru manager.

Mentinerea contactelor de afaceri.

Managementul afacerilor personale ale şefului (suport personal).

Organizare de călătorii de afaceri. Colectarea și pregătirea materialelor analitice, informaționale, de referință și de altă natură pentru managerul superior.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide