HR Director

SBC-HR
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania oferă:

Salariu: de la 30 000 MDL
Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
Oficiul companiei – sectorul Ciocana
Posibilități de instruire profesională
Posibilități de creștere personală și profesională
Oferirea de prânz gratuit din partea companiei
Oferirea de transport corporativ sau compensarea pentru combustibil

Responsabilități:

Perfectarea, dezvoltarea și implementarea obiectivelor strategice pe direcția resurse umane în atingerea obiectivelor strategice a grupului de companii.
Identificarea, evaluarea și implementarea tendințelor și bunelor practici din domeniul HR pentru a menține competitivitatea grupului de companii pe piața RM și în domeniul farmaceutic.
Perfectarea, coordonarea și aprobarea bugetului anual pe centre de cost al Departamentului RU. Monitorizarea acestuia pe parcursul anului.
Colectarea, analiza, coordonarea și ajustarea bugetului anual a fondului salarial pe companie. Coordonarea și aprobarea la conducere, argumentarea sumelor. Monitorizarea lunară a respectării limitelor bugetate.
Supravegherea proceselor de recrutare și headhunting.
Supravegherea și implicarea în promovarea brandului de angajator pe rețelele de socializare și alte platforme.
Elaborarea și coordonarea programelor de formare și dezvoltare profesională pentru angajați.
Gestiunea politicii de compensații și beneficii. Ajustarea și actualizarea la necesitate în scopul retenției, loializării angajaților dar și a menținerii nivelului de competitivitate a grupului de companii pe piața RM și a industriei farmaceutice.
Organizarea și gestionarea evenimentelor corporative.

Cerințele companiei:

Experiență de lucru într-o poziția similar de la 3 ani
Experiență în rol de conducător de cel puțin 2 ani
Cunoștințe și experiență practică în utilizarea limbilor: română și rusă
Studii superioare economice sau juridice
Cunoștințe a legislației muncii
Nivel avansat de utilizare Word, Excel, PowerPoint

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904 E-mail: job@sbc-hr.md
Тelefon: +373 68695904
Telefon:
+373 68695904
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide