Director - Rețea Magazine

Muncitorul.MD
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Studii superioare;
Cunoasterea limbilor româna si rusa nivel avansat (engleza prezinta un avantaj);
Experiența profesională într-o poziție similară, nu mai putin de 2 ani;
Comunicabilitate, responsabilitate, punctualitate;
Abilitati organizatorice;
Capacitatea de a pune scopuri concrete si de a le obtine in timp;
Dezvoltarea Retelei de magazine pe intreg teritoriul RM;
Recrutarea cadrelor pe puncte comerciale.

Responsabilități:

Planificarea şi organizarea activităţii magazinelor;
Pregătirea și organizarea promoțiilor și a altor activități de marketing în magazin, conform planului de marketing;
Analiza informațiilor privind vânzările în rețeaua magazinelor;
Elaborarea rapoartelor privind vinzarile (săptămânal, lunar) și respectarea termenilor;
Coordonarea, motivarea angajaților din subordine;
Elaborarea rapoartelor;
Analiza stock/vinzari pentru toate punctele comerciale;
Analiza/planograma magazine;
Instruirea cadrelor noi;
Monitorizarea respectarii fisei post de catre subalterni;
Dezvoltarea si deschiderea noilor puncte comerciale.

Vă oferim:

Autoturism de serviciu cu combustibil asigurat;
Motivare, transparentă: salariu decent, achitat fără întîrzieri;
Lucru într-o companie stabila, în continua dezvoltare;
Angajare oficială în cîmpul muncii;
Posibilitatea de avansare in functie, in dependent de rezultate.

Pentru a aplica pentru postul vacant așteptăm CV-ul pe adresa info@muncitorul.md.
Telefon de contact: 060579452 E-mail: info@muncitorul.md
Telefon: 060579452
Telefon:
060579452
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide