Director marketing директор маркетинга

№12804593, 10 iulie 2023
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10 000 Până la 15 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem in cautarea Director al Departamentului de Marketing talentat și creativ pentru a conduce eforturile noastre de promovare și dezvoltare a mărcii. Dacă aveți experiență în marketing, abilități excelente de lider și capacitatea de a dezvolta și implementa strategii eficiente, suntem interesați să vă cunoaștem mai bine.

Detalii despre poziție:

Funcția: Director Departament Marketing
Adresă: Strada Studenților nr. 7/5
Grafic de lucru: 09:00 - 18:00 (Luni-Vineri), 09:00 - 14:00 (Sâmbătă)
Salariu: De la 15.000 MDL în sus, în funcție de experiență și performanțe

Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru creșterea vizibilității și a vânzărilor
- Coordonarea și supravegherea campaniilor de marketing online și offline
- Gestionarea bugetului de marketing și evaluarea eficienței investițiilor
- Analizarea pieței și a concurenței pentru identificarea oportunităților de creștere
- Conducerea și motivarea echipei de marketing pentru atingerea obiectivelor

Cerințe:

- Experiență cu o poziție anterioară într-un rol de conducere constituie un avantaj dar nu este obligatorie
- Cunoștințe avansate în strategii și tactici de marketing, inclusiv marketing digital și online
- Abilități excelente de leadership și capacitatea de a gestiona o echipă
- Excelente abilități de comunicare și negociere
- Creativitate, orientare către rezultate și atenție la detalii

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul actualizat la adresa de e-mail andreeabuza12@gmai.com sau să ne contactați la numărul de telefon 068784602 Andreea
Telefon:
+373 687 84 602
Persoana de contact:
Andreea
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide