Digital specialist

Vivaki №5812937, 3 septembrie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Digital Specialist

Beneficii:

• Acces la informații, tehnologii, instrumente, training-uri și conferințe prin intermediul agenției Zenith Media Moldova (parte a Publicis Groupe);
• Echipă tânără, unită, proactivă.
Responsabilități:

• Elaborarea media planurilor de plasare a publicității online;
• Implicarea la etapa creării strategiilor digitale;
• Lansarea, monitorizarea și optimizarea campaniilor publicitare;
• Crearea rapoartelor de performanță;
• Analiza pieței și identificarea noilor oportunități de promovare pentru clienții agenției;
• Comunicarea cu prestatorii de servicii și clienții agenției.
Cerințe:

• Studii superioare finalizate (marketing, finanțe sau statistică);
• Experiență în marketing online - minim 1 an;
• Experiență în media planning, media buying (online) – minim 1 an;
• Limba română, engleză, rusă – nivel mediu spre avansat;
• Cunoștințe avansate în Facebook Ads, Google AdWords, Google Analytics, Gemius etc. prezintă un avantaj.
Aptitudini:

• Persoană organizată, atentă la detalii;
• Cu o capacitate bună de analiză și sinteză;
• Abilități de negociere, comunicare și prezentare.
Trimite CV-ul la adresa de email: contact@vivaki.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide