Designer, specialist in on-line promovare

Maxlinie Comp SRL №3665944, 26 mai 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
MCS Computer Center – compania cu experienta de peste 15 ani pe piata IT, cu un colectiv tinar, dinamic si profesionist, partener a celor mai cunoscute companii de producere a echipamentelor IT din lume așa cum sunt Apple, HP, Philips, D-link, Spire, Microsoft și alții.
Anunta concurs pentru suplinirea postului de:
Designer, specialist in on-line promovare.
Cerinte fata de candidat:
Responsabilităţi de bază:
• Crearea imaginilor pentru Site, Facebook, mail, etc.
• Plasarea imaginilor, descrierea produselor, noutatilor pe site.
• Promovarea site-ului.
• Promovarea companiei on-line.
Competenţe necesare:
• Studii superioare, preferabil în IT, economie, management sau marketing;
• Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusa;
• Experienta in design;

Experienţă şi calificare:
• Minim 1 an de experienţă în domeniul design, promovare;
• Cunoasterea buna a domeniului IT;
Calităţi personale:
• Atentie la detalii;
• Simtul frumosului;
• Responsabil, organizat şi orientat spre rezultat;
Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimita CV-ul cu indicarea in tema scrisorii- functia care doresc sa activeze, pe adresa e-mail: hr@mcs.md.
Site: www.mcs.md
Telefon:
+373 794 22 203, +373 799 00 699, +373 22 450 750
Persoana de contact:
Tatiana Parlicov
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide