Designer grafic

Urban Promo S.R.L. №9513965, 24 septembrie 2020
Oraș: Chișinău
Studii: Medii nefinisate
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca la distanta / Freelance
Cerințe față de candidat:

- experiență de cel puțin 2 an în design;
- cunoștințe avansate de operare a programelor: Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Photoshop, etc.
- prezentarea portofoliului de lucrări individuale;
- gândire creativă, originalitate, flexibilitate.

Responsabilități:
- executarea materialelor grafice (banere, cărți de vizită, logo-uri, etichete, etc.) în dependență de proiect;
- implicarea în campanii de elaborare a identității vizuale a unei companii, elaborarea de brandbook și materiale pentru social media, etc.

Ce oferim:
- program flexibil;
- vei fi partea a unei echipe tinere și creativă;
- posibilitate de dezvoltare;
- valorificăm orice implicare și idei creative.
Telefon:
+373 604 80 608
Persoana de contact:
Dumitru
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide