Designer de interior

MAIN №2591309, 16 aprilie 2015
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Candidatul ideal:

- Experienta minim 2 ani in amenajari interioare;
- Cunostinte solide ArchiCAD si Autocad;
- Cunoasterea programelor Adobe Photoshop (foarte bine).
- Aptitudini / initiative creative (graphic design);
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii pentru amenajari interioare;
- Creativ,dinamic,motivat;
- Candidatul ideal are o buna orientare catre design si amenajarea interioara a spatiilor.
Descrierea jobului:

- Amenajari interioare si design interior pentru diferite proiecte (compartimentare & mobilier);
- Asigura proiectarea asistata pe calculator a lucrarilor si urmareste derularea proiectelor;
- Foloseste baza de date a companiei pentru a realiza planurile si imaginile necesare proiectului in derulare;
- Cunoaste si promoveaza produsele companiei in colaborare cu reprezentantul de vanzari cu care lucreaza la proiectul in derulare;
- Mentine relatia cu furnizorii conform planurilor propuse.
Descrierea companiei:

Companie specializata in proiectare arhitectura, amenajari interioare si exterioare.

Expediati CV-urile si portofoliul pe adresa indicata
Telefon:
+373 680 74 253
Persoana de contact:
Oleg Arapan
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide