Designer 3d max-photoshop

Digital Arts №2317917, 25 noiembrie 2014
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Companie producatoare de jocuri si grafica 3d angajeaza tineri pentu postul de grafician 2D/3D. Oportunitati de a invata de la profesionisti in domeniu de peste 10 ani. Program flexibil, full/part time.

Candidatul ideal:

-Sa poata lucra sub presiune
-Talent in a desena de mana
-Cunostinte de baza in: 3ds max, Photoshop.
constitue un avantaj: Foundry Nuke, Mari, baking process.
-Imaginatie bogata
-Respectos
-Punctual

Descrierea jobului: Graficianul urmeaza sa execute elemente 3d/2d conform specificatiilor clientului.

Acestea sunt unele din responsabilitatiile si beneficile jobului:

-Angajatul este responsabil pentru terminarea proiectelor pe data in care a fost stability deadlinul
-Tot timpul trebuie sa fie punctual
-In cazul in care exista nelamuriri, se intreaba pana se lamureste
-Angajatul trebuie sa vina cu un spirit pozitiv la munca
-Angajatul trebuie sa inteleaga ca primele 3 luni vor fi de proba

Beneficii:
-Pentru inceput exista un salariu fix : 500-1000 Euro pe luna+bonus in dependeta de realizari.
-Locul de munca este foarte dinamic si placut
-Oportunitatea de a avea un viitor asugurat

Descrierea companiei:

Aceasta companie a fost infiintata acum 2 ani de zile de catre Sitnik Vladimir.Au fost realizate comenzi pentu clienti din Russia, Moldova, Ucraina, Germania, Ungaria, India.

CV-urile pot fi trimise la adresa: vovik3d@yandex.com
Telefon:
+373 688 90 238
Persoana de contact:
Vladimir Sitnik
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide