Content maker tik tok

№14135522, 8 iunie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 5000 Până la 12 000 MDL
Program de muncă: Fără program
Locul de muncă: Remote
Loc de muncă: Specialist în crearea de videoclipuri TikTok pe tema criptomonedelor

Căutăm un specialist talentat și creativ pentru a crea conținut captivant pe TikTok pe tema criptomonedelor. Dacă ești pasionat de criptomonede și dorești să îți dezvolți abilitățile în crearea de conținut video, alătură-te echipei noastre!

Responsabilități principale:

1. Filmarea și montarea videoclipurilor scurte pentru TikTok pe tema memelor despre criptomonede.
2. Crearea de conținut bazat pe tapalele populare, precum Notcoin, Hamster Combat, Blum și altele.
3. Dezvoltarea de idei creative pentru videoclipuri și implementarea lor.

Cerințe:

1. Cunoștințe de bază despre criptomonede.
2. Cunoștințe de bază despre editarea video.
3. Experiență în filmarea videoclipurilor TikTok pe orice temă este binevenită.
4. Creativitate și abilitatea de a genera idei pentru videoclipuri virale.

Oferim:

1. Muncă complet remote.
2. Program flexibil.
3. Plată săptămânală.
4. Oportunitatea de a lucra într-un domeniu dinamic și de perspectivă al criptomonedelor.

Toate vârstele sunt binevenite

Pentru orice întrebări, scrieți pe Telegram la @mmrid373.

Așteptăm aplicațiile voastre!

Вакансия: Специалист по созданию TikTok видео на крипто-тематику

Мы ищем талантливого и креативного специалиста для создания захватывающего контента в TikTok на тему криптовалют. Если вы увлекаетесь криптовалютами и хотите развивать свои навыки в создании видеоконтента, присоединяйтесь к нашей команде!

Основные обязанности:

1. Съемка и монтаж коротких видео для TikTok на тему мемов по криптовалютам.
2. Создание контента на основе популярных нынче тапалок, таких как Notcoin, Hamster Combat, Blum и других.
3. Разработка креативных идей для видео и их реализация.

Требования:

1. Базовые знания о криптовалютах.
2. Базовые знания видеомонтажа.
3. Опыт съемки TikTok видео на любую тему приветствуется.
4. Креативность и умение генерировать идеи для вирусных видео.

Мы предлагаем:

1. Полностью удаленную работу.
2. Свободный график.
3. Оплату раз в неделю.
4. Возможность работать в динамичной и перспективной сфере криптовалют.

Все возраста приветствуются

По всем вопросам пишите в Telegram @mmrid373.

Ждем ваши заявки!
Persoana de contact:
Евгений
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide