Client service in Bucuresti, Romania

Icon Advertising №4491325, 15 noiembrie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte
- experienta in domeniul Publicitate/ PR (minim 1-2 ani)
- experienta in domeniul de relatii cu clientii (Customer Care, Client Service)
- studii superioare finalizate (Comunicare si Relatii Publice sunt un plus)
- abilitati de comunicare si interrelationare
- abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor
- abilitati de lucru atat individual cat si in echipa
- prezenta placuta (tinuta si limbaj)
- seriozitate, punctualitate
- cunostinte avansate de limba engleza
- cunostinte PC : Microsoft Office - Avansat
Responsabilitati / Realizari:
- gestionarea eficienta a relatiilor cu clientii existenti si comunicarea continua cu acestia;
- coordonarea, supervizarea si evaluarea campaniilor de comunicare/advertising pentru clientii reprezentati;
- lansarea de comenzi interne si supravegherea realizarii acestora in conformitate cu termenele cererii clientului;
- realizare estimari de buget si de timp necesare desfasurarii proiectului;
- mentinerea relatiei cu departamentele interne (Creatie, DTP, Productie, Trafic) si monitorizarea activitatilor;
- realizare si sustinere prezentari (la client si interne).
Telefon:
+40 722 503 250
Persoana de contact:
Vlasceanu Maria
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide