Asistent în departamentul marketing

DC INVEST CAPITAL №11564171, 22 aprilie 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania DC INVEST CAPITAL invită în echipa de tineri, chiar și fără experiență în domeniul marketingului, dar care au dorință să învețe lucruri noi și să se dezvolte în acest domeniu!
Post- Asistent managerului în departamentul marketing

Cerințe:
- Atent la detalii, creativitate, originalitate și orientare spre atingerea obiectivelor;
- Persoană dinamică, eficientă și responsabilă;
- Limba de bază: Româna;
- Experiență în domeniu este binevenită(nu este obligatoriu însă constituie un avantaj)

Responsabilități:
- Elaborarea conținutului de marketing și materiale promoționale;
- Realizarea produselor de marketing;
- Promovarea companiei în social media;
- Alte funcții din domeniul marketingului conform necesităților.
Telefon:
+373 671 23 784
Persoana de contact:
Alina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide