Agent vinzari

CreativSoft SRL №3516130, 29 decembrie 2015
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Manager vanzari servicii IT sau Account manager - vanzari IT

Va invitam sa va alaturati echipei noastre de programatori cu o vasta experienta in realizarea de site-uri de prezentare, magazine online si aplicatii web complexe.

Descriere post :
- Vanzarea de produse si solutii IT catre clienti;
- Reprezentarea imaginii firmei in fata clientilor si partenerilor;
- Contactarea clientilor noi cit si celor existenti, monitorizarea si analizarea pietei;
- Marirea portofoliului de clienti.

Cerintele postului :
- Cunostinte medii de marketing online;
- Capacitatea de a promova servicii de tip software precum: realizare magazine online, web site-uri de prezentare, aplicatii custom, design web;
- Experienta in vanzari: minim 2 ani;
- Cunostinte tehnice minime despre platformele uzuale de administrare a web site-urilor web;
- Capacitatea de a comunica cerintele clientilor catre programatori si designeri;
- Limba Romana, Rusa si Engleza (este un avantaj);
- Abilitati de negociere, convingere si comunicare.

Beneficii Oferite:
- Salariu motivant (in concordanta cu nivelul profesional si experienta);
- Bonusuri de performanta pentru realizarea tintelor de vanzari;
- Posibilitatea de creștere profesională;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivate;
- Mediu de lucru profesionist si prietenos;

Pentru a aplica trimiteți CV-ul dvs. pe email-ul: hr@creativsoft.md
Indicați in titlu denumirea postului pentru care aplicați.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide