Curier

Pizza Corso - denumirea intergrală este Cuptorul cu lemne Corso, preparăm cea mai gustoasă pizza din oraș. Istoria noastră începe din anul 2012 cînd a fost deschis primul local, după aceasta a urmat deschiderea cu succes a încă a 3 localuri  în orașul Chișinău. La momentul de față avem 4 localuri, dar nu ne orpim aici. Ne conducem după două concepte: tip fast food și tip restaurant. Mereu am optat pentru buna calitatea a produselor oferite, de aceeia mereu lucrăm la calitate și viteză. Suntem loiali față de angajați și încurajăm lucrul în echipă, astfel dezvoltăm o cultură puternică bazată pe relații de lungă durată.

Curier

Cerințe:

  • Experiență în condus mașina, minim 1,5 ani
  • Capacitatea de a lucra cu harta și de a se orienta în oraș
  • Posibilitatea de a lucra în ture
  • Punctual și responsabil, comunicare coerentă
  • Experiența într-un post asemănător este binevenită

Condiții de muncă:

  • Grafic 3/3 de la ora 9:00 - 23:00
  • Oferim mașină de serviciu
  • Masa gratuită
  • Dezvoltare continuă și posibilitate de creștere în carieră

Responsabilități:

  • Livrarea comenzilor în în timp util și calitativ
  • Comunicare politicoasă cu clienții
  • Încasarea la timp și corectă a plății de la client
  • Comportament adecvat în trafiс

E-mail: hr@corso.md
Telefon: 069258741, Rodica

Alte anunțuri publicate de această companie

Joburi similare

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide